Bokhylla 1950/60-tal teak

Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak
Bokhylla 1950/60-tal teak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA med skåpunderdel, 1950-/60-tal, teakfanér, underdel med skåp, överdel med lådor, skrivklaff samt hyllplan, brickmärkt Bräntorps, höjd ca 161,5, 119,5x40,5 cm , nyckel saknas

Bruksslitage, fanérskador

859518

2021-01-03