Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 stycken, 1920-tal, mörkbetsad ek, benavslut med mässingshylsor, tygklädd sits samt ryggbricka, sitthöjd ca 49 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, enstaka fläckar på tyg, senare klädsel
859521
2021-01-03