Spelbord rokokostil

Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil
Spelbord rokokostil

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPELBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren vlnöt, inredd för bräde, höjd 76, 86x44 cm, spelmarker för backgammon medföljer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

859542

2020-12-27