Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPELBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren vlnöt, inredd för bräde, höjd 76, 86x44 cm, spelmarker för backgammon medföljer
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
859542
2020-12-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner