Taklampa empirestil

Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil
Taklampa empirestil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, empirestil, 8 ljusarmar samt dold armatur, grönlackerad med mässingsdetaljer, höjd 65, diameter 62 cm

Slitage och mindre ytskador

859547

2020-12-27