Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

5 000 SEK

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600-talets första hälft, Motiv med Venus, Amor och satyr, sannolikt Italiensk skola, olja på duk, dubblerad, ca 63x107 cm

Omfattande krackelyr, retuscher, skador i form av revor och små bitar av duken borta i kanterna

859550

2020-12-30