Högrock

Högrock
Högrock
Högrock
Högrock
Högrock
Högrock
Högrock
Högrock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HÖGROCK, snidat trä, bemålat i svart, omkring 1800-talets andra hälft, höjd ca 95 cm

Bruksslitage

859561

2020-12-30