Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
STRÖSKED, silver, Ernst Gustaf Markström, Uppsala 1868, handtag i svärtat trä, längd 24 cm, totalvikt 22 g
Bruks- och åldersrelaterad slitage,skador
859572
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här