Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
STRÖSKED, silver, Ernst Gustaf Markström, Uppsala 1868, handtag i svärtat trä, längd 24 cm, totalvikt 22 g
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterad slitage,skador
859572
2020-12-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner