Strösked i silver

Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver
Strösked i silver

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

STRÖSKED, silver, Ernst Gustaf Markström, Uppsala 1868, handtag i svärtat trä, längd 24 cm, totalvikt 22 g

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterad slitage,skador

859572

2020-12-30