Orientaliska kannor

Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor
Orientaliska kannor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTALISKA KANNOR, 2 st., 1900-talets första hälft, den stora med stämplad signatur i botten, försilvrad koppar och mässing, höjd 54 samt 75 cm

Bruks och åpldersrelaterat slitage

859576

2020-12-31