Byrå med stenskiva rokokostil

Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil
Byrå med stenskiva rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i mahogny med intarsia, draghandtag och beslag i mässing, profilerad skiva, höjd 80, 98x52 cm

Brukslitage

859580

2021-01-01