A Raupp oljemålning

A Raupp oljemålning
A Raupp oljemålning
A Raupp oljemålning
A Raupp oljemålning
A Raupp oljemålning
A Raupp oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskapsväg med häst och vagn, signerad A Raupp, olja på duk, ca 80x61 cm

859583

2021-01-01