Matbod furu
Closed
2021-01-01
859590
| Sold for | 5 600 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
MATBORD, samtida, stomme av massiv furu, på kryssben, höjd 78, 250x103 cm
Bruksrelaterat slitage, särkilt på bordsskiva, fläckar, ringmärken och repor