Matbod furu

Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu
Matbod furu

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, samtida, stomme av massiv furu, på kryssben, höjd 78, 250x103 cm

Bruksrelaterat slitage, särkilt på bordsskiva, fläckar, ringmärken och repor

859590

2021-01-01