Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, 3 dlr, IKEA, 1970-tal, bestående av: 2 soffor samt 1 fåtölj, bredd på soffor ca 145, rygghöjd ca 83, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage
859591
2021-01-01