Soffor samt fåtölj IKEA

Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA
Soffor samt fåtölj IKEA

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, 3 dlr, IKEA, 1970-tal, bestående av: 2 soffor samt 1 fåtölj, bredd på soffor ca 145, rygghöjd ca 83, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

859591

2021-01-01