Etagere

Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere
Etagere

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETAGERE, 1800-talets slut, 4 hyllplan, svarvade stolpar, senare bemålning i pärlgrått, höjd ca 114 samt 59x31 cm

Renoverat, bruks och åldersrelaterat slitage

859593

2021-01-02