Konsolhyllor

Konsolhyllor
Konsolhyllor
Konsolhyllor
Konsolhyllor
Konsolhyllor
Konsolhyllor
Konsolhyllor
Konsolhyllor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLHYLLOR, 1 par, tidigt 1900-tal, med ljushållare, mässing samt vit marmor, höjd ca 18 samt 18x11,5 cm

Mindre nagg, bruks och åldersrelaterat slitage

859595

2021-01-02