Nickedocka 1900-tal

Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal
Nickedocka 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NICKEDOCKA, bemålat gips, höjd ca 25 cm

omfattande nagg och färgavfall

859608

2021-01-02