Häst skuren

Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren
Häst skuren

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄST, sent 1800-tal, skuret trä, bemålat, höjd ca 16 cm

Slitage, selen trasig medföljer i delar

859609

2021-01-02