Åke Holm

Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm
Åke Holm

Klubbat för:

700 SEK

800 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), figurin, i form av troll, signerad i botten, glaserat stengods, höjd ca 11 cm

Smärre slitage

859611

2021-01-02