Bert Håge Häverö
Valmis
2021-01-02
859614
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), färglitografier, (2), skärgårdsmotiv samt Sandhamns express, signerade, skärgårdsmotiv, numrerad HC 54/100, bildmått ca 49x35 cm, Sandhamns express, numrerad EA 44/50, bildmått 35x42 cm
Ställvis gulnad, ej examinerade ur ram