Curt Nyström Stoopendaal blandteknik

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CURT NYSTRÖM STOOPENDAAL (1893-1965): Motiv med kvinna i snöyra, signerad C Nyström samt daterad 1920, blandteknik, gouache och tusch, ca 46x22 cm

859622

2021-01-02