William Zadig skulptur

William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur
William Zadig skulptur

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

WILLIAM ZADIG (1884-1952): Sittande figur, signerad och daterad W. Zadig, mörkpatinerad brons, gjutarmärkt "D. Godard Fondeur Paris", höjd ca 13 cm

Smärre slitage

859623

2021-01-02