ERIC PALMQUIST, två akvareller

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

ERIC PALMQUIST, (2), Älg respektive rådjur, signerade samt daterade -79, akvareller, ca 33x29 respektive 37x25 cm

Ej examinerade ur ramar

859625

2021-01-02