Klubbat för:
550 SEK
2 000 SEK
ERIC PALMQUIST, (2), Älg respektive rådjur, signerade samt daterade -79, akvareller, ca 33x29 respektive 37x25 cm
Ej examinerade ur ramar
859625
2021-01-02