Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
BÄGARE, silver, höjd 8 cm, vikt ca 48 g, Daniel Hall, Åbo 1762.
Slitage, smärre skador.
859646
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här