Silverbägare Daniel Hall

Silverbägare Daniel Hall
Silverbägare Daniel Hall
Silverbägare Daniel Hall
Silverbägare Daniel Hall
Silverbägare Daniel Hall
Silverbägare Daniel Hall

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

BÄGARE, silver, höjd 8 cm, vikt ca 48 g, Daniel Hall, Åbo 1762.

Slitage, smärre skador.

859646

2020-12-30