Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
350 EUR
TEKANNA, silver, höjd 14 cm, vikt ca 506 g, Tyskland sent 1800-tal
Monogramgravyr, åldersrelaterat slitage.
859650
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här