Tekanna i silver

Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver
Tekanna i silver

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

350 EUR

TEKANNA, silver, höjd 14 cm, vikt ca 506 g, Tyskland sent 1800-tal

Monogramgravyr, åldersrelaterat slitage.

859650

2020-12-30