Klubbat för:
2 900 EUR
Utropspris
3 000 EUR
SVENSK VÄRJA, sannoligt sk. drabantvärja m/1710, mässingsfäste, skålens insida stämplad MC. N.8. och ett M, klinga med skarp ås, längd 99 cm, klinga 88 cm.
Åldersrelaterat slitage
859663
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här