Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SVENSKT TENN, fotpall gris, Dimitri Omersa & Co, brunt läder, höjd ca 40 cm, längd 80 cm
Slitage, repor, ställvis torra partier, ett öga löst sittande
859670
2020-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här