Svensk Tenn fotpall gris

Svensk Tenn fotpall gris
Svensk Tenn fotpall gris
Svensk Tenn fotpall gris
Svensk Tenn fotpall gris
Svensk Tenn fotpall gris
Svensk Tenn fotpall gris
Svensk Tenn fotpall gris
Svensk Tenn fotpall gris

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SVENSKT TENN, fotpall gris, Dimitri Omersa & Co, brunt läder, höjd ca 40 cm, längd 80 cm

Slitage, repor, ställvis torra partier, ett öga löst sittande

859670

2020-12-31