Kista 1700-tal barock

Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock
Kista 1700-tal barock

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, 1700-tal, barock, ek, smidesbeslag, invändigt bemålad med ägarmonogram och datering 1821, höjd ca 75, 68x50 cm

Saknar lås, delar av smidesbeslag saknas, senare bemålning, skador, senare benställning

859672

2021-01-02