Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MARGARETA RENBERG (1945-2005): Utan titel, signerad och daterad Margareta Renberg, -83, blyerts på papper, bildmått 39x32 cm
pappersveck
859678
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här