Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALVAR JANSSON (1922-1990): Ko, akvarell, pappersmått ca. 56x77 cm
Intygad a tergo av Lena Boethius 30.11.1995
PROVENIENS: Hans Wigert
859679
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här