ALVAR JANSSON: Ko

ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko
ALVAR JANSSON: Ko

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALVAR JANSSON (1922-1990): Ko, akvarell, pappersmått ca. 56x77 cm

Intygad a tergo av Lena Boethius 30.11.1995

PROVENIENS: Hans Wigert

859679

2021-02-28