Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): Utan titel, signerad och daterad Figge 1955, teckning på papper, bildmått ca. 26x19,5 cm.
859681
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här