EDDIE FIGGE: Blott för de talrika tapp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Blott för de talrika tappra, signerad och daterad Figge 1965, Blandteknik och collage, bildmått 32x24 cm.

859682

2021-02-28