EDDIE FIGGE: Utan titel

EDDIE FIGGE: Utan titel
EDDIE FIGGE: Utan titel
EDDIE FIGGE: Utan titel
EDDIE FIGGE: Utan titel
EDDIE FIGGE: Utan titel
EDDIE FIGGE: Utan titel
EDDIE FIGGE: Utan titel
EDDIE FIGGE: Utan titel

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Utan titel, signerad och daterad Figge 1952, blyerts på papper bildmått 25x18 cm.

859683

2021-02-28