Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
EDDIE FIGGE (1904-2003): Utan titel, signerad och daterad Figge 1952, blyerts på papper bildmått 25x18 cm.
859683
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här