EDDIE FIGGE: Gagarin forever

EDDIE FIGGE: Gagarin forever
EDDIE FIGGE: Gagarin forever
EDDIE FIGGE: Gagarin forever
EDDIE FIGGE: Gagarin forever
EDDIE FIGGE: Gagarin forever
EDDIE FIGGE: Gagarin forever
EDDIE FIGGE: Gagarin forever
EDDIE FIGGE: Gagarin forever

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDDIE FIGGE (1904-2003): Gagarin forever, signerad och daterad Figge 1995, blandteknik och collage, pappersmått 47x38 cm.

859685

2021-02-28