TORSTEN RENQVIST: Modellstudie

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Modellstudie, signerad och daterad T.R 50, Blyerts på papper 22x30 cm

Pappersveck

859688

2021-02-28