TORSTEN RENQVIST: Getkranium

TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium
TORSTEN RENQVIST: Getkranium

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Getkranium (även betitlad nr. 14 Treklang), signerad och daterad T.R 49, Olja på duk, 65x42,5 cm

ca. 1 cm duklagning

859691

2021-02-28