BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte

BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte
BIRIGTTA LILJEBLADH: Ansikte

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRIGTTA LILJEBLADH (1924-2014): Ansikte (självporträtt), signerad och daterad Birgitta Liljebladh 58, duk uppklistrad på pannå, ca 50x42 cm:

859693

2021-02-28