BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor

BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor
BIRIGTTA LILJEBLADH: Blommor

Såld för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRIGTTA LILJEBLADH (1924-2014): Blommor, signerad Birgitta Liljebladh 72, olja på duk, 61x52 cm

859695

2021-02-28