BO TRANKELL (född 1942): Utan titel

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BO TRANKELL (född 1942): Utan titel, signerad BT, utförd 1968, olja på duk, 96x73 cm.

Kantförstärkt

859708

2021-02-28