EVA HALLSTRÖM: Dörr

EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr
EVA HALLSTRÖM: Dörr

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

EVA HALLSTRÖM (1942-1997): Dörr, signerad på spännram Eva Hallström, olja på duk, 82x66 cm

859711

2021-02-28