Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MARGARETA RENBERG (1945-2005): Någon har satt sig på mitt medvetande, signerad MR, betitlad och signerad a tergo, olja på pannå, 62x51 cm.
859715
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här