MARGARETA RENBERG: Någon har satt sig

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MARGARETA RENBERG (1945-2005): Någon har satt sig på mitt medvetande, signerad MR, betitlad och signerad a tergo, olja på pannå, 62x51 cm.

859715

2021-02-28