KARIN GRANQVIST: Abstrakt komposition

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

KARIN GRANQVIST (född 1965): Abstrakt komposition, signerad och daterad på baksidan Karin Granqvist 2007, olja på duk, ca 70x60 cm.

PROVENIENS: Galleri 1, Göteborg

859717

2021-02-28