Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
KARIN GRANQVIST (född 1965): Abstrakt komposition, signerad och daterad på baksidan Karin Granqvist 2007, olja på duk, ca 70x60 cm.
PROVENIENS: Galleri 1, Göteborg
859717
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här