ARNE CHARLEZ: Landskap

ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap
ARNE CHARLEZ: Landskap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

ARNE CHARLEZ (1934-2011): Landskap, signerad och daterad A Charlez 89, olja på duk, 66x73 cm.

859718

2021-02-28