Norbert Dani Rauch oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NORBERT DANI RAUCH (Österrike, född 1942): Figurscen, signerad Rauch, olja på duk, ca 100x100 cm
Kuntoraportti
859732
Päivämäärä:
2021-01-02