Chiffonjé sengustaviansk
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHIFFONJÉ, 1800-talets början, sengustaviansk, fanérad i mahogny, med stenskiva, nyckelskyltar och draghandtag i mässing, höjd 122, 93x46 cm
Skiva i 2 delar med skador, nyckel saknas, ett stag till skiva löst, smärre ytskador och torrsprickor, renoverad, kompletterad, ej tillhörande nyckel medföljer
859737
2021-01-02