Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, England, urtavlan märkt France Warrington, fodral i ek, höjd ca 192 cm, pendel, vev och 1 lod medföljer

Renoverad urtavla, skadad list, lagning, smärre ytskador

859738

2021-01-02