Lindorm Liljefors oljemålning
Klubbat för:
5 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Sträckande sjöfåglar signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 33x45 cm
Kuntoraportti
859740
Päivämäärä:
2021-01-02