Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Sträckande sjöfåglar signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 33x45 cm

Kuntoraportti

859740

Päivämäärä:

2021-01-02