Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1930/40-tal, grönpatinerad metall, råglasskiva, skaft med dekor av figurer, diameter 65 cm, höjd 55 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterat ej funktionen.
859749
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här