Taklampa 1930/40-tal

Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal
Taklampa 1930/40-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1930/40-tal, grönpatinerad metall, råglasskiva, skaft med dekor av figurer, diameter 65 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterat ej funktionen.

859749

2021-01-24